Виїзне заняття

В рамках вивчення кращих практик застосування інноваційних технологій у сфері освіти і науки Харківського університетського центру на базі Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківського національного економічного університету ім. С. узнеця відбулося виїзне заняття слухачів заочної форми навчання 3 курсу факультету публічного управління. Захід організувала професор кафедри соціальної і гуманітарної політики, директор Інституту Л.О. Бєлова.

Фото  

Слухачі отримали можливість ознайомитись з роботою наукового парку «Сінергія», що з 2016 року діє в Харківському національному університеті радіоелектроніки, його матеріальною базою та створеними на базі парку можливостями для наукового пошуку і реалізації творчих ідей в реальному секторі економіки. Ознайомив з роботою та здобутками «Сінергії» проректор Університету професор Василь Васильович Россіхін.

В Харківському національному університеті ім. С. Кузнеця слухачи ознайомились з роботою по організації участі студентів, аспірантів і викладачів у міжнародних проектах та програмах. Діяльність Центру Європейського Союзу, що діє в Університеті, презентував проректор Університету професор Володимир Єгорович Єрмаченко, а інформацію про програми академічної мобільності представив проректор Університету Олександр Григорович Зима.