Зустріч

Професорсько-викладацький склад Інституту та представники студентської ради провели зустріч із слухачами підготовчого відділу центру підготовки та навчання іноземців, метою якого було сформувати дружні стосунки між слухачами-іноземцями та студентами Інституту, показати можливості творчого розвитку та навчання слухачів в Інституті.

Фото  

Громадян Марокко, Азербайджану, Туреччини, які навчаються у підготовчому відділі, теплими та щиросердечними привітаннями зустріли директор Інституту Л.О. Бєлова, заступник директора з економіко-господарської роботи та розвитку Д.В. Олійник, декан факультету соціально-економічного управління К.І. Козлов.

Завідувачі кафедр управління персоналом та економіки праці Статівка Н.В. та економічної політики та менеджменту Латинін М.А. разом з викладачами кафедр для слухачів-іноземців провели майстер-класи на тему «Досягаємо мрії разом».

Особливої атмосфери додала зустріч з представниками студентської ради. Запальні танці чарівних студенток факультету ФСЕУ із слухачами-іноземцями наповнили приємними емоціями всіх присутніх. Голова студентської ради Л. Мележик розповіла іноземним слухачам підготовчого відділу про навчання в Інституті, здобутки, перемоги та культурне життя студентів. По завершенні учасники заходу отримали солодощі. Подібні зустрічі прикрашають звичайні навчальні дні, наповнюють їх позитивними емоціями та допомагають познайомитися з культурою та українськими традиціями.