Круглий стіл

Кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування, за підтримки Національного інституту стратегічних досліджень, відділу досліджень Східного регіону в місті Харкові і Харківської районної державної адміністрації було проведено круглий стіл «Механізми залучення мешканців територіальної громади до участі в розвитку території у східному регіоні України».

Фото  

На заході обговорювалися практичні напрями та методики взаємодії органів місцевого самоврядування та мешканців, а саме: Шевченко Ольга Валеріївна, завідувач відділу регіональної політики НІСД, розкрила питання економічного потенціалу та фінансового стану громад. Безуглим Олександром Володимировичем, доцентом кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування ХарРІ НАДУ, охарактеризовано ІІ етап децентралізації України, також практичну сторону ІІ етапу децентралізації та сучасний стан об’єднання територіальних громад Харківщини висвітлила, експерт з децентралізації та регіонального розвитку – Баринова Діана Семенівна.

Малишева Оксана Василівна, заступник голови Харківської районної державної адміністрації – розповіла про управлінські технології забезпечення спроможності місцевого самоврядування в Україні.

Результатом круглого столу стало створення платформи для діалогу та співпраці представників місцевого самоврядування, громадських організацій, науковців і мешканців громад.