Випуск управлінської еліти Східного регіону України

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся випуск управлінської еліти Східного регіону України. Дипломи магістрів отримали 548 осіб, що здобували освіту на факультеті публічного управління та адміністрування.

Привітала випускників директор інституту Людмила Олександрівна Бєлова.

Випускників привітав Народний депутат України Олександр Сергійович Бакумов та разом з деканом факультету публічного управління та адміністрування Володимиром Григоровичем Бульбою вручив дипломи з відзнакою для 82 слухачів.

Професорсько-викладацький колектив Інституту вітає випускників! Крокуйте впевнено у нове життя і завжди з гордістю несіть статус випускника Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України! Упевнені, що нова когорта добре підготовлених державних службовців, які покидають сьогодні стіни Інституту, зроблять усе можливе для перетворення України на успішну європейську державу, де ефективне публічне управління разом із розвиненим громадянським суспільством створять українське економічне диво, відтворять країну, якою всі ми пишатимемось. Усе це сьогодні у ваших руках. Бажаємо вам удачі, натхнення, щастя та подальших успіхів!

Фото