Цикл виїзних семінарів

Викладачі нашого Інституту взяли участь у циклі виїзних семінарів з підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування Ізюмської міської ради (Ізюмська ОТГ).

Фото  

Так, на заняттях, що були присвячені змінам в Українському правописі (11 лютого), а також основам діловодства та перспективам впровадження електронного документообігу (18 лютого), перед посадовцями виступили: завідувач кафедри української мови, к.філ.н., проф. Петро Редін, доцент кафедри, к.держ.упр. Наталія Гришина та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці, к.держ.упр., доц. Юрій Орел.

Безліч питань, як під час основної частини, так й по закінченню часу, передбаченого для семінарів, вкотре підтвердили актуальність цієї теми та неабияку зацікавленість посадовців органів місцевого самоврядування у грамотному правописі та правильному вживанні слів під час ділового листування та оформлення відповідних документів.

По закінченню заходів, передбачених програмою семінару, його учасники отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Впевнені, що цей семінар стане продовженням дружніх та ділових відносин між Інститутом та Ізюмською міською радою, а досвід проведення подібних заходів пошириться і на інші громади Харківської області.

Маємо надію, що наша дзвінка, співуча, мелодійна та щебетлива українська мова все частіше буде використовуватися не лише в офіційних документах, а й у повсякденному житті.