Захист студентських проектів

В рамках курсу “Демократія: від теорії до практики”, який вперше викладається в ХарРІ НАДУ при Президентові України згідно з партнерською угодою з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), за міжнародною участю, з використанням платформи Zoom, відбувся захист студентських проектів групи ПУД-18 факультету соціально-економічного управління.

Фото  

Студенти показали результати своїх напрацювань, знання та навички отримані при вивченні курсу, високу активність, та наполегливу працю при реалізації своїх проектів у вирішені таких суспільно-важливих проблем як «Екологія в місті Харкові», «Боротьба з рекламою наркотиків», «Боротьба з міфами про ВІЛ/СНІД», «Боротьба з сексуальним (статевим) інфантилізмом серед підлітків активного статевого дозрівання».

У заході взяли участь викладачі курсу – доцент кафедри управління персоналом та економіки праці к.е.н. доц. Анна Андріївна Смаглюк, доцент кафедри права та європейської інтеграції к.держ.упр. Михайло Вячеславович Білоконь, представники IFES-Україна та авторка курсу д-р. Грір Берроуз, головна експертка з громадянської освіти IFES, асистентка професора в Коледжі Нью Джерсі в США.