Інститут

  1 Вересня 2020

Підсумкова відеоконференція

Кафедрою державного управління проведено підсумкову відеоконференцію за результатами проходження практики за фахом студентами ІІ курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету соціально-економічного управління.

У зв’язку з продовженням дистанційного режиму роботи XapPI НАДУ вперше практику було проведено з використанням технологій дистанційного навчання на базі структурних підрозділів ХарРІ НАДУ, які виконують допоміжні управлінські функції. Керівником практики доцентом кафедри державного управління Л. В. Набокою та керівниками структурних підрозділів Інституту О. А. Носик, начальником відділу роботи з персоналом, О. М. Гавриш, начальником відділу документообігу та контролю, С. А. Тимошевською, начальником відділу комунікацій та міжнародного співробітництва, Л. О. Каленіченко, провідним фахівцем сектору з правових питань, було розроблено програму проходження практики, яка включала практико-орієнтовані завдання, що сприяли формуванню уявлення про роботу Інституту як державної установи та цілісної системи і прищепленню практичних умінь та навичок з виконання базових управлінських операцій і процедур на посадах фахівців.
З 17 по 28 серпня 2020 року тривала напружена робота студентів щодо оволодіння організаційно-правовими засадами діяльності Інституту та структурних підрозділів, вивчення практики організації роботи з кадрами, інформацією, запитами громадян, виконання управлінських функцій та основних управлінських операцій і технологій.
На підсумковій конференції студенти продемонстрували розширені знання про вуз, у якому навчаються, розкрили особливості організації управлінської діяльності в ньому, навели пропозиції щодо бачення основних напрямів його розвитку та підготували програми власного професійного вдосконалення.