28 Жовтня 2020

До уваги слухачів 2 курсу заочно-дистанційної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування

У зв’язку з необхідністю виконання умов карантину чергова сесія для слухачів заочно-дистанційної (з 02 по 04 листопада 2020р.) форми навчання відбудеться на умовах змішаної форми організації освітнього процесу. Заняття будуть проходити з використанням СДН «Прометей» на зразок формату сесії, що відбувалась у квітні-травні 2020 р.

Слухачам будуть запропоновані лекції, семінари та практичні заняття на інтернет-платформах відповідно до розкладу занять на сайті Інституту. Режим входу на платформу та коди викладачів деканат передає через старост академічних груп.

В період сесії відбудуться консультації з питання підготовки слухачами магістерських робіт та рівня їх готовності до захисту. Дату і формат консультацій визначає кафедра.

Важливо: Протягом сесії у зручний для слухачів день і час деканат організовує обов’язкові індивідуальні співбесіди з випускниками щодо підготовки до завершення навчання та заповнення «Картки випускника». На таку співбесіду слухачі повинні прибути особисто і мати оригінали наступних документів:

  паспорт громадянина України;

  закордонний паспорт (за наявності);

  реєстраційний номер облікової картки платника податків;

  диплом бакалавра, спеціаліста або магістра попередньої освіти;

  довідка з місця роботи про перебування на державній службі, або на службі в органах місцевого самоврядування.

Заповнена особисто «Картка випускника» буде основою для формування заявки на диплом, що здійснюється Інститутом через систему ЕДБО.