Колектив Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України глибоко сумує й висловлює співчуття родині з приводу невиправної втрати шанованої всіма колегами, студентами, слухачами і працівниками Лариси Семенівни Загребельної.

Назавжди в наших серцях залишиться творчий вогник, висока педагогічна майстерність, поетичність душі, нескінченна людяність і щира посмішка Людини, яка віддала пів століття свого життя підготовці молодого покоління – майбутнього нашої держави.

Лариса Семенівна Загребельна працювала в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України з першого дня створення кафедри української мови й усім талантом і досвідом щиро ділилася з людьми, виховуючи в них почуття глибокого патріотизму, поваги до своєї держави, шанобливе ставлення до рідної мови.

Ми впевнені, що наше нездоланне почуття втрати поділяють сотні її учнів-педагогів і державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Лариса Семенівна повік залишиться в нашій пам’яті, у серцях її послідовників і шанувальників світлодайного поетичного таланту.