Зустріч з співробітниками «Обласна дитяча клінічна лікарня №1»

8 квітня відбулася зустріч керівництва Інституту з адміністрацією та співробітниками Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня №1».

Під час зустрічі обговорювалися питання подальших перспектив співробітництва між двома закладами. У ході зустрічі Д. Карамишев та В. Золотарьов розповіли про систему підготовки професійних управлінських кадрів в Інституті, а також поінформували представників колективу лікарні стосовно можливостей отримати освітні послуги за різними формами навчання та набути відповідні професійні компетенції на основі як здобуття другої вищої управлінської освіти, так і за сертифікатними програмами підвищення кваліфікації, а також у форматі професійно орієнтованих семінарів-тренінгів.

Під час виступу, генеральний директор ОДКБ 1 д.мед.н., професор Оксана Володимирівна Піонтковська виступила з ініціативою створення на базі ОДКБ 1 постійно діючого майданчика для конструктивної співпраці у сфері професійного розвитку керівного складу медичних закладів обласного підпорядкування, а також зазначила, що в умовах реформування медичної галузі та її спрямованості на надання якісних медичних послуг пацієнтам, керівники закладів охорони здоров’я та їх структурних підрозділів відчувають гостру потребу в набутті сучасних професійних компетенцій за найбільш затребуваними напрямами, як то: управління персоналом, лідерство і комунікації в діяльності керівника, психологічні аспекти управлінської діяльності та подолання конфліктів у медичній практиці, організація діяльності медичного підприємства та забезпечення її ефективності, професійний і особистий розвиток керівника тощо.