Випуск бакалаврів 2021 року

2 липня 2021 року у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ відбулися урочистості з нагоди літнього випуску бакалаврів 2021 року. З вітальними словами до випускників звернулись директор Інституту Л. О. Бєлова, заступник директора В. Ф. Золотарьов і декан факультету соціально-економічного управління К. І. Козлов.

Дипломи бакалавра із рук завідувачів випускаючих кафедр управління персоналом та економіки праці, державного управління та економічної політики та менеджменту отримали студенти денної форми, які навчалися за спеціальностями 051 “Економіка”, 073 “Менеджмент, 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” і 281 “Публічне управління та адміністрування”.

Вся освітянська родина від щирого серця вітає випускників зі здобуттям диплома бакалавра ‒ це перший крок до вищої освіти, перша спроба своїх сил! Швидко пролетіли чотири роки студентського життя, наповненого радістю відкриттів і незабутніх зустрічей, а надалі вас чекає пора звершень, пора самостійності та відповідальності при прийнятті важливих рішень. Бажаємо вам динамічно і впевнено підійматись сходинками професійного успіху, щоб удача яскраво усміхалася вам та з щирістю дарувала безліч можливостей. Нових відкриттів вам і захоплюючих життєвих подорожей!!!

Фото: “Випуск бакалаврів 2021 року”