Список груп на вступне випробування з іноземної мови 28.07.2021

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ
НА ФАКУЛЬТЕТ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ
ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 281 “ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ”
Список груп на вступне випробування з іноземної мови 28.07.2021

Для реєстрації при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Група № 1 Зал № 1 10.15 – 11.15

1 Хорольський Микита Олександрович
2 Акименко Артем Володимирович
3 Бабенко Олександр Юрійович
4 Баркатов Олег Ігорович
5 Барнич Юлія Миколаївна
6 Бережна Галина Миколаївна
7 Бойкова Валерія Миколаївна
8 Брикун Наталія Вікторівна
9 Бублик Станіслав Олександрович
10 Будовський Роман Миколайович
11 Василенко Сергій Анатолійович
12 Вербицька Наталія Миколаївна
13 Веретейченко Іван Леонідович
14 Воронкін Владислав Павлович
15 Гаєвська Ірина Миколаївна
16 Григоренко Андрій Олександрович
17 Грицай Яна Григорівна
18 Глущенко Тетяна Володимирівна
19 Гришакова Діана Олегівна
20 Давидов Сергій Іванович
21 Даниленко Віктор Вікторович
22 Деменко Тетяна Миколаївна
23 Деркач Юлія Вадимівна
24 Дяченко Олексій Сергійович
25 Єрмаков Олександр Віталійович
26 Журавльова Анастасія Євгенівна
27 Зайченко Володимир Сергійович
28 Замотін Ярослав Андрійович
29 Заяць Дмитро Миколайович

30 Злуніцин Ілля Романович

Група № 2 Зал № 1 11.30 – 12.30

1 Івахненко Тетяна Львівна
2 Карпов Владислав Костянтинович
3 Кива Катерина Іллівна
4 Красножон Вікторія Володимирівна
5 Красовська Наталія Володимрівна
6 Киричок Альбіна Володимирівна
7 Кізь Вікторія Вікторівна
8 Кізь Ігор Сергійович
9 Ключко Денис Олександрович
10 Кудіков Вадим Юрійович
11 Климовицький Роман Володимирович
12 Коваленко Сергій Миколайович
13 Козаченко Євген Миколайович
14 Колісник Наталія Миколаївна
15 Котенко Артем Павлович
16 Котова Яна Юріївна
17 Кушнір Юлія Михайлівна
18 Лаптєв Сергій Якович
19 Лапшин Дмитро Вячеславович
20 Лапшина Катерина Аркадіївна
21 Ларжевський Петро Михайлович
22 Лашин Петро Михайлович
23 Лимаренко Василь Васильович
24 Літвінов Юрій Олександрович
25 Луняка Ольга Андріївна
26 Ахтямов Олег Нурзадович
27 Кузняков Іван Андрійович
28 Бойков Володимир Миколайович
30 Луценко Пилип Вадимович

29 Басов Ігор Вікторович

Група № 3 Зал № 1 12.45 – 13.45

1 Маменко Ганна Олександрівна
2 Мартиненко Станіслав Анатолійович
3 Міліруд Євген Олександрович
4 Мукан Андрій Станіславович
5 Мусаєв Рамін Ісміхан огли
6 Мусаєва Саіда Вахід кизи
7 Нечитайло Тімур Андрійович
8 Нещеретна Ірина Валеріївна
9 Новак Аліна Сергіївна
10 Нємцева Олена Володимирівна
11 Носіков Олександр Костянтинович
12 Островерхов Євгеній Володимирович
13 Панченко Артем Віталійович
14 Пасєка Тетяна Володимирівна
15 Пашнєв Віталій Олексійович
16 Погоріла Анна Петрівна
17 Пономарьова Оксана Олександрівна
18 Прудніков Дмитро Михайлович
19 Поніч Тетяна Віталіївна
20 Попова Катерина Іванівна
21 Пороскун Сергій Сергійович
22 Пхиденко Анатолій Леонідович
23 Рідна Ольга Юріївна
24 Рудаков Олександр Миколайович
25 Рудий Іван Тарасович
26 Рудич Сергій Володимирович
27 Рязанцев Олександр Олександрович
28 Северін Максим Сергійович
29 Серебрякова Анастасія Дмитрівна

30 Сирчіна Валерія Олегівна

Група № 4 Зал № 1 14.00- – 15.00

1 Сіренко Карина Олегівна
2 Слинько Сергій Сергійович
3 Соколенко Микита Олександрович
4 Сокотнюк Степан Петрович
5 Стик Тарас Іванович
6 Стоян Дмитро Ілліч
7 Струков Владислав Володимирович
8 Ступак Наталія Миколаївна
9 Твердохліб Олександр Олександрович
10 Теплицький Костянтин Вікторович
11 Тищенко Сергій Валерійович
12 Удовіченко Інна Вікторівна
13 Федорик Анастасія Сергіївна
14 Ходяков Нікіта Володимирович
15 Хомяк Костянтин Олександрович
16 Хребтов Максим Валерійович
17 Цопух Олена Вікторівна
18 Часовськой Іван Васильович
19 Черненко Марія Вікторівна
20 Чеботарьов Олександр Сергійович
21 Чернов Андрій Сергійович
22 Штанько Сергій Анатолійович
23 Шупик Вадим Віталійович
24 Щербаченко Алла Вікторівна
25 Вакулинська Наталія Юріївна
26 Музильова Аліна Павлівна
27 Олешко Алла Анатоліївна
28 Сокор Ольга Валеріївна
29 Крутова Анжеліка Сергіївна

30 Очкалова Ірина Михайлівна

Група № 5 Зал № 1 15.15. – 16.15

1 Кабацька Каріна Миколаївна
2 Бугаєв Владислав Юрійович
3 Бурдюк Ірина Сергіївна
4 Воронцова Марія Петрівна
5 Потабенко Богдан Володимирович
6 Макаренко Роман Геннадійович
7 Кузьменко Андрій Володимирович
8 Лоскот Ольга Анатоліївна
9 Мирний Дмитро Володимирович
10 Григоров Сергій Миколайович
11 Петухова Оксана Юріївна
12 Грищенко Світлана Олексіївна
13 Калько Олексій Вікторович
14 14 Ксєнзов Денис Олександрович

15 Шемякін Юрій Олексійович