Список осіб, рекомендованих до зарахування

“Список осіб, рекомендованих до зарахування на навчання до навчально-наукового інституту “Інститут державного управління”

Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна на умовах договорів за кошти фізичних або юридичних осіб у 2021 році”

ДЕННА ФОРМА

1 Будовський Роман Миколайович
2 Головін Євген Костянтинович

3 Харлан-Коновалова Олександра Андріївна

ЗАОЧНА ФОРМА

1 Акименко Артем Володимирович
2 Аксьонова Ольга Володимирівна
3 Аносов Олексій Валентинович
4 Ахтямов Олег Нурзадович
5 Бабенко Олександр Юрійович
6 Баласанян Арман Мартікович
7 Баркатов Олег Ігорович
8 Барнич Юлія Миколаївна
9 Басов Ігор Вікторович
10 Безродна Юлія Олександрівна
11 Бережна Галина Миколаївна
12 Бойков Володимир Миколайович
13 Бойкова Валерія Миколаївна
14 Бородєй Назарій Сергійович
15 Брикун Наталія Вікторівна
16 Бублик Станіслав Олександрович
17 Бугаєв Владислав Юрійович
18 Бурдюк Ірина Сергіївна
19 Буряченко Валерій Валерійович
20 Вакулинська Наталія Юріївна
21 Василенко Сергій Анатолійович
22 Вербицька Наталія Миколаївна
23 Веретейченко Іван Леонідович
24 Гаєвська Ірина Миколаївна
25 Ганізаде Ніхад Джахангір огли
26 Глинська Олександра Миколаївна
27 Глущенко Валерія Валеріївна
28 Глущенко Тетяна Володимирівна
29 Григор`єва Ольга Юріївна
30 Григоренко Андрій Олександрович
31 Григоров Сергій Миколайович
32 Грицай Яна Григорівна
33 Гришакова Діана Олегівна
34 Грищенко Світлана Олексіївна
35 Давидов Сергій Іванович
36 Давіденко Андрій Олександрович
37 Даниленко Віктор Вікторович
38 Деменко Тетяна Миколаївна
39 Деркач Юлія Вадимівна
40 Дяченко Олексій Сергійович
41 Єрмаков Олександр Віталійович
42 Єфіменко Катерина Андріївна
43 Єфіменко Кіріл Любомирович
44 Журавльова Анастасія Євгенівна
45 Зайченко Володимир Сергійович
46 Замотін Ярослав Андрійович
47 Заяць Дмитро Миколайович
48 Злуніцин Ілля Романович
49 Івахненко Тетяна Львівна
50 Кабацька Каріна Миколаївна
51 Калько Олексій Вікторович
52 Каплій Анастасія Русланівна
53 Климовицький Роман Володимирович
54 Клопова Анастасія Геннадіївна
55 Ключко Денис Олександрович
56 Коваленко Сергій Миколайович
57 Козаченко Євген Миколайович
58 Колісник Наталія Миколаївна
59 Корлякова Ірина Борисівна
60 Котенко Артем Павлович
61 Котова Яна Юріївна
62 Красножон Вікторія Володимирівна
63 Красовська Наталія Володимирівна
64 Крутова Анжеліка Сергіївна
65 Ксєнзов Денис Олександрович
66 Кудіков Вадим Юрійович
67 Кузняков Іван Андрійович
68 Кузьменко Андрій Володимирович
69 Куліш Віталій Миколайович
70 Кушнір Юлія Михайлівна
71 Лаптєв Сергій Якович
72 Лапшин Дмитро Вячеславович
73 Лапшина Катерина Аркадіївна
74 Ларжевський Петро Михайлович
75 Лашин Петро Михайлович
76 Лимаренко Василь Васильович
77 Літвінов Юрій Олександрович
78 Логвиненко Олександр Миколайович
79 Лоскот Ольга Анатоліївна
80 Луняка Ольга Андріївна
81 Луценко Пилип Вадимович
82 Майстренко Євген Олександрович
83 Макаренко Роман Геннадійович
84 Маменко Ганна Олександрівна
85 Мартиненко Станіслав Анатолійович
86 Мережко Ірина Станіславівна
87 Могилка Владислав Олександрович
88 Мороз Анна Федорівна
89 Музильова Аліна Павлівна
90 Мукан Андрій Станіславович
91 Мусаєв Рамін Ісміхан огли
92 Мусаєва Саіда Вахід кизи
93 Нечитайло Тімур Андрійович
94 Нещеретна Ірина Валеріївна
95 Нємцева Олена Володимирівна
96 Новак Аліна Сергіївна
97 Носіков Олександр Костянтинович
98 Одинока Вікторія Олегівна
99 Олешко Алла Анатоліївна
100 Островерхов Євгеній Володимирович
101 Очкалова Ірина Михайлівна
102 Панченко Артем Віталійович
103 Пасєка Тетяна Володимирівна
104 Пашнєв Віталій Олексійович
105 Петухова Оксана Юріївна
106 Погоріла Анна Петрівна
107 Поніч Тетяна Віталіївна
108 Пономарьова Оксана Олександрівна
109 Попова Катерина Іванівна
110 Потабенко Богдан Володимирович
111 Прудніков Дмитро Михайлович
112 Пхиденко Анатолій Леонідович
113 Радченко Катерина Михайлівна
114 Ревенко Андрій Вікторович
115 Рідна Ольга Юріївна
116 Рудаков Олександр Миколайович
117 Рудий Іван Тарасович
118 Рудич Сергій Володимирович
119 Рязанцев Олександр Олександрович
120 Северін Максим Сергійович
121 Серебрякова Анастасія Дмитрівна
122 Сирчіна Валерія Олегівна
123 Сіренко Карина Олегівна
124 Скорик Станіслав Ярославович
125 Слинько Сергій Сергійович
126 Соколенко Микита Олександрович
127 Сокор Ольга Валеріївна
128 Сокотнюк Степан Петрович
129 Стоян Дмитро Ілліч
130 Стригунова Анастасія Андріївна
131 Струков Владислав Володимирович
132 Ступак Наталія Миколаївна
133 Сухачов Микита Русланович
134 Твердохліб Олександр Олександрович
135 Теплицький Костянтин Вікторович
136 Тищенко Сергій Валерійович
137 Тітова Ольга Іванівна
138 Ткаченко Арсентій Олександрович
139 Удовіченко Інна Вікторівна
140 Федоренко Владислав Олегович
141 Федорик Анастасія Сергіївна
142 Ходяков Нікіта Володимирович
143 Хорольський Микита Олександрович
144 Хребтов Максим Валерійович
145 Хрипун Аліна Дмитрівна
146 Чаговець Олександр Юрійович
147 Часовськой Іван Васильович
148 Чеботарьов Олександр Сергійович
149 Шемякін Юрій Олексійович
150 Штанько Сергій Анатолійович
151 Шупик Вадим Віталійович
152 Щербаченко Алла Вікторівна
153 Юр`єв Євгеній Геннадійович