До уваги здобувачів вищої освіти, які вступили на 1 курс магістратури

До уваги здобувачів вищої освіти, які вступили на 1 курс магістратури за спеціальністю281 – «Публічне управління та адміністрування»

Сесія на заочної форми навчання відбудеться з 11 по 23 жовтня 2021 р. і буде проходити за змішаною системою організації навчальних занять. Сформовано академічні групи і визначено їх персональний склад (Див.Списки академічних груп). Лекційні заняття будуть відбуватись з використанням платформи ZOOM та додатків Google. Для ознайомлення з технологією роботи на сесії за змішаною системою та проведення навчальних консультацій протягом 11-12 жовтня відбудуться очні організаційні заняття у приміщенні Інституту за наступним графіком.

Шановні здобувачі! Прохання знайти своє прізвище у списку академічних груп, ознайомитись з інформацією про терміни перебування вашої групи в Інституті відповідно до наданого графіку і вчасно прибути на організаційні заняття. Здобувачам, які навчаються за державним замовленням, треба надати довідки, що підтверджують їх статус. Виклики на сесію можна отримати в деканаті на другому поверсі головного корпусу.

Розклад 11.10.2021-12.10.2021

Групи «Публічне управління та адміністрування»